Gastronomia w Mrzeżynie

(17)

Cukiernia Piekarnia Paula w Mrzeżynie poleca pyszne ciasta i kawę. Codziennie świeże pieczywo, duży wybór wypieków. Pyszne ciasta, ciasteczka i torty. Ogromny wybór słodkości. Zapraszamy codzienn... więcej »

Kuchnia polska, dania rybne

Mrzeżyno to miasto cieszące się dużą ilością smażalni, jedną z takich jest Smażalnia u Rybaka Mariana, gdzie można na prawdę dobrze zjeść. Tutaj jest serwowana ryba pod każdą postacią: na chrupiąco... więcej »

ul. Portowa 22, Mrzeżyno

Dania rybne

Smażalnia "Mąż łowi, żona smaży" powstała w 1997r. Ciekawą atrakcją tego miejsca jest to, że ryby serwowane są prosto z własnego, mrzeżyńskiego kutra tej smażalni MRZ-17. Jest to jedna z lepszych s... więcej »

ul. Portowa 18, Mrzeżyno

Dania rybne

Smażalnia Nad Regą to miejsce, w którym można zjeść pyszną rybę własnego połowu. W swoim menu smażalnia serwuje różnego rodzaju dania rybnę. Korzystne dla mrzeżyńskich gości powinny b... więcej »

ul. Portowa 24, Mrzeżyno

Dania rybne

Bar Portowy to smażalnia i wędzarnia znajdująca się w malowniczym Mrzeżynie. Smażalnia ta cieszy się dużą popularnością, ze względu na zawsze świeże dania rybne oraz różnego rodzaju ryby wędzone. T... więcej »

ul. Wojska Polskiego 20, Mrzeżyno

Przekąski, zimne napoje

Beach Bar to miejsce idealne dla osób lubiących dobrą zabawę i najlepsze drinki. Bar znajduję się na samej plaży w Mrzeżynie, co powoduje idealny klimat nocnych zabaw. Atrakcją tego miejsca są anim... więcej »

ul. Marynarska, Mrzeżyno

Kuchnia polska, europejska i śródziemnomorska

Letniskowa Restauracja to miejsce z tradycją i cudownym klimatem. Tutaj można zjeść świeżą rybę przez cały rok, ponieważ jest ona przechowywana na lodzie. Mottem tej restauracji jest: "..dużo, dobr... więcej »

ul. Letniskowa 6, Mrzeżyno

Obiady domowe

Barracuda to idealne miejsce dla mrzeżyńskich gości, którzy chcą zjeść szybko, tanio i dobrze. W swoim menu ta restauracja oferuje wyśmienite domowe dania, na które nie trzeba długo c... więcej »

ul. Tysiąclecia 50, Mrzeżyno

Ciasta, kawy, lody, gofry

Centrum Cafe to miejsce, które koniecznie muszą odwiedzić wszystkie łasuchy. Tu można zjeść najlepsze lody, gofry, ciasta i wypić najlepszą kawę w mieście. Dużą popularnością cieszą się lody... więcej »

ul. Tysiąclecia 36, Mrzeżyno

Obiady domowe

Domowe obiady oraz orzeźwiające napoje- z tego względu warto zaglądnąć do baru Czary Mary w Mrzeżynie. Mottem tego baru jest: samcznie, zdrowo i domowo. Do tego miejsca również zachęcają cen... więcej »

ul. Al. Tysiąclecia 11, Mrzeżyno

Lody, gofry, ciasta, napoje

 Piramida Kawiarnia Mrzeżyno to jedno z wielu miejsc w Mrzeżynie, gdzie zjemy pyszne słodkości. W tej kawiarni towarzyszy nam miła atmosfera i morski klimat. Możemy również napić się pysznych gorąc... więcej »

Kuchnia włoska

Capri Pizzeria to miejsce dla wszystkich smakoszy kuchni włoskiej. Zawsze pyszna pizza wykonana ze świeżych produktów. Uznana przez wielu klientów za najlepszą pizzerie w Mrzeżynie. S... więcej »

ul. Bałtycka 2C, Mrzeżyno

Pieczywo, ciasta

Piekarnia - Cukiernia Krerowicz to miejsce, w którym można zjeść przepyszne ciasta, torty i drożdżówki. Tutaj goście przebywający na wakacjach w Mrzeżynie, mogą kupić najlepsze pieczy... więcej »

ul. Trzebiatowska 2, Mrzeżyno

Obiady domowe,dania rybne

Bar Daniel to miejsce, w którym można zjeść pysznie, tanio i dużo. Do zaglądnięcia w to miejsce zachęca bardzo miła atmosfera i fantastyczny klimat. W menu zawarte są również śniadania, to przede w... więcej »

ul. Bałtycka 7A, Mrzeżyno

Kuchnia świata

Pizzeria Marinero to miejsce, gdzie można zjeść pyszną pizzę, w pięknym miejscu. Restauracja ma swój klimat, w którym klienci się zakochują i wracają nie raz. Tutaj  można zjeść... więcej »

ul. Portowa 16A, Mrzeżyno

Gofry

Gofrownia 21 to prawdziwy bar gofrowy, w którym można zjeść najlepsze gofry brukselskie, z prawdziwego zdarzenia: są grube, a zarazem lekkie, chrupiące, wilgotne w środku. To właśnie tutaj,... więcej »

ul. Tysiąclecia 5, Mrzeżyno

Kuchnia świata

Pizzeria Przy Okazji to miejsce, w którym można zjeść pyszną pizzę, dania kuchni włokiej oraz najlepsze burgery w mieście. Tutaj można napić się najlepszej herbaty rozgrzewającej. Restauracj... więcej »

Al. Tysiąclecia 40, Mrzeżyno
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00