Grzybowo

Grzybowo to malownicza, spokojna miejscowość wypoczynkowa położona 3 km od uzdrowiska Kołobrzeg. Bliskość starego portowego miasta będącego jednocześnie uzdrowiskiem - Kołobrzegu - z wieloma jego atrakcjami i zabytkami jest niewątpliwie atutem spokojnego i cichego Grzybowa. Odległość Grzyobwa od Mrzeżyna wynosi około 16 km.

Na co warto zwrócić uwagę w Grzybowie?

 

PLAŻA

Plaża w Grzybowie jest szeroka i czysta, co stwarza idealne warunki do odpoczynku w tym miejscu. Dodatkowym atutem jest fakt, że przy plaży na wydmach rosną lasy sosnowe, które tworzą unikalny mikroklimat i znacząco wpływają na wzmocnienie naszych dróg oddechowych i organizmu. 

MOLO

Jest to mini molo, z którego roztacza się przepiękna panorama. Szczególnie warto tu zobaczyć zachód lub wschód słońca, który robi dosyć duże wrażenie, zwłaszcza gdy pogoda dopisuje. 

KOŚCIÓŁ ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA 

Kościół ten to idealne miejsce dla fanów architektury. Jest to zabytkowy rzymskokatolicki kościół parafialny. Pierwsze zmianki na temat tego miejsca, pochodzą już z 1440 roku. Na terenie kościoła znajduję się kilka grobowców pochodzących z XIX i XX wieku. 

JEZIORO RESKO PRZYMORSKIE

Jezioro Resko to przede wszystkim przepiękne panoramy. Oprócz odpoczynku, można tutaj uprawiać różnego rodzaju sporty wodne, które sa urozmaiceniem czasu wolnego. Jest to również idealne miejsca dla fanów wędkowania. 

Ostatnia aktualizacja - luty 2020 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.mrzezyno.net.pl nie odpowiada.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00